ZAPLANUJ WYJAZD! Artykuły sponsorowane Tunel aerodynamiczny Love Wrocław AEROKLUBY Muzea for KIDS: Huty szkła
Maszwolne.pl - Zaplanuj swój wyjazd!
CoRobic

Popularne plany podróży

LEGENDA:
 
- podróże zaplanowane
 
- podróże odbyte
1 dzień po drodze zwiedzamy Puławy i Janowiec nocleg w Kazimierzu Dolnym . 2 dzień zwiedzanie Kazimierza Dolnego jak wystarczy nam czas możemy pojechać do Lublina. 3 dzień zmiana noclegu - jedziemy do Sandomierza po drodze mnóstwo fajnych atrakcji. 4 dzień zwiedzanie Sandomierza. 5 dzień powrót po drodze możemy coś zwiedzić (czekam na propozycję).
Doszły mnie słuchy, że Frombork to jedno z najpiękniejszych miasteczek w województwie warmińsko - mazurskim. Jadę aby się o tym przekonać :)
Druga połowa sierpnia w Beskidach to choćby festiwal Gorcstok, obserwacja nieba, w parku gwiezdnego nieba pozwala zobaczyć dostrzegalny w tym czasie deszcz meteorytów! Więcej, Zabieszczaduj
W sercu kiełkuje myśl o wyjeździe na południowy wschód naszego kraju. Zabieszczaduj we wrześniu! Z plecakiem, od schroniska do schroniska: pod Honem, w Jaworcu, na Połoninie Wetlińskiej, pod Małą Rawką, na Przysłupie Caryńskim, w Ustrzykach Górnych i na Otrycie.

więcej na fb.com/bieszczaduj
Organizujemy się kochani!
LEGENDA:
 
- podróże zaplanowane
 
- podróże odbyte

(+48) 575 102 772 biuro@maszwolne.pl

Jeżeli chciałbyś z nami współpracować, zareklamować się w serwisie lub po prostu przesłać nam pozdrowienia lub pytanie zapraszamy do skorzystania z powyższych danych kontaktowych.

Regulamin serwisu   →
Maszwolne.pl to jedyny w Polsce portal, który pozwala w sposób kompleksowy zaplanować czas wolny według własnych upodobań w bardzo szybki i prosty sposób. Nie musisz buszować po całym Internecie w poszukiwaniu informacji niezbędnych do zaplanowania wyjazdu. U nas znajdziesz wszystko.

Szukasz hotelu, restauracji, lubisz chodzić na koncerty, zwiedzać a może spędzać czas bardziej aktywnie. Jeśli tak to zaplanuj swój cenny czas tak jak lubisz.

Masz wolne? ...nie trać czasu i planuj razem z nami!!!Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego
Innowacyjna Gospodarka.
© Wszelkie prawa zastrzeżone. maszwolne.pl (2012-2014)
Projekt i realizacja: MDAsystems.pl